POZNAJ KORZYŚCI FORGASTRO

Nasze oprogramowanie to wiele korzyści m. in. brak aktualizacji, dostępność online, niskie koszty wdrożenia oraz innowacyjna kontrola.

Oszczędność pieniędzy
Oszczędzasz m.in na lepiej zorganizowanym magazynie eliminując straty. Oszczędzasz na lepszej organizacji pracy Twojego personelu. Prowadząc własną sprzedaż online oszczędzasz na prowizjach portalom pośredniczącym.
Oszczędność czasu
Klienci doceniają szybszą obsługę. Pracownicy dzięki lepszej organizacji są wydajniejsi np. dzięki zamówieniom na tablecie kelner nie musi wracać z zamówieniami od stolików ponieważ zamówienia automatycznie pojawiają się na monitorze w kuchni.
Zawsze dostępny
Dzięki technologii chmury Twój gastro system jest zawsze dostępny. Awaria urządzenia obsługującego? To nie dotyczy Forgastro ponieważ wystarczy zalogować się z innego komputera.
Brak aktualizacji
Online’owa technologia Forgastro zwalnia Ciebie z obowiązku przeprowadzania aktualizacji oprogramowania gastronomicznego. My się tym się zajmiemy, a nową wersję zobaczysz po zalogowaniu – skoncentruj się na swoim biznesie.
Bezbłędna obsługa
Procesy zaplanowane w Forgastro eliminują wiele błędów pojawiających się w tradycyjnym funkcjonowaniu gastronomii np. te związane z zamówieniami oraz komunikacją pomiędzy kelnerami a kuchnią. Klient zawsze otrzymuje swoje zamówienie zgodnie z życzeniem.
Bezpieczeństwo danych
Twoje dane  będą zawsze bezpieczne ponieważ są przechowywane w chmurze. Pełna historia, raporty i wszystko co znajduje się w Forgastro zawsze będzie dostępne nawet w przypadku awarii komputera. Dodatkową gwarancją bezpieczeństwa są certyfikaty SSL.
Innowacyjna kontrola
Kontrola, na którą nie możesz sobie pozwolić w tradycyjnej formule zarządzania firmą. Zarządzanie wieloma lokalami jednocześnie, magazynami, pracownikami, raportami i wiele więcej. To wszystko dostępne z dowolnego urządzenia (komputer, tablet, komórka).
Intuicyjne i przejrzyste
Forgastro dedykowane jest dla gastronomii, dlatego od pierwszych chwil użytkowania zobaczysz jak wszystko w systemie jest proste i intuicyjne niezależnie jak bardzo Ty i Twój personel jesteście „techniczni”.
Szkolenia
Szkolenia są gwarancją, że każdy nie zależnie jak bardzo jest zaznajomiony z technologią otrzyma z naszej strony wsparcie przy wdrożeniu się w obsługę Forgastro.
Lojalność klientów
Buduj grono stałych i lojalnych klientów, dzięki takim narzędziom jak bony, karty lojalnościowe oraz wszelkiego rodzaju promocje.
Mobilność
To dostępność panelu administracyjnego z dowolnego miejsca. Podróż służbowa, urlop – zawsze masz dostęp do Forgastro. Również mobilność Twojego personelu.
Integracje zewnętrzne
Istotną zaletą jest integracja naszego oprogramowania gastronomicznego z systemami takimi jak WF-FAKIR i COMARCH EDI.
Aplikacja do realizowania zamówień
Aplikacja mobilna działająca pod Twoja nazwą i logiem, umożliwia Twoim klientom składanie zamówień za pomocą smartfonów z systemem Android, iOS.
Darmowy pakiet abonamentowy
Współpracę z nami możesz rozpocząć od darmowego abonamentu, który zapewni podstawową obsługę Twojej firmy.
Transparentność warunków współpracy
Forgastro cechuje się brakiem ukrytych opłat i wieloletnich umów przy współpracy – jesteśmy pewni jakości swego systemu.
Brak kosztów wdrożenia i obsługi
Nie płacisz nic za wdrożenie systemu Forgastro, nie musisz mieć swojego informatyka do obsługi. My zadbamy o to, żeby Twój system był zawsze zaktualizowany, bez zbędnych kosztów.