Załóż konto

Załóż darmowe konto

Rejestracja w Forgastro zajmuje kilka minut. Wystarczy wypełnić formularz, aby rozpocząć proces rejestracji. Po weryfikacji danych otrzymasz email z danymi dostępowymi  do konta w platformie Forgastro. Jeżeli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia poniżej znajdują się dane kontaktowe, aby szybko z nami się skontaktować.

Addres

Polowa 9A, 15-612 Białystok

Phone

+ 48 606 47 20 20

Formularz rejestracji

Potwierdzam, że zapoznałem/am się i akceptuję zasady ochrony danych osobowych określone przez BXPRESS Sp. z o.o. (Administratora) określonymi w: Polityka Prywatności Forgastro, Klauzula Informacyjna oraz Regulamin.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BXPRESS Sp. z o.o. (Administratora) moich danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych takich jak: imię, nazwisko, adres e-mail i nr telefonu w celu przesyłania dopasowanych do moich potrzeb informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Administratora, zarówno w wiadomościach e-mail, w wiadomościach SMS, podczas rozmów telefonicznych, jak i w sieci Internet przy użyciu np. telefonu, tabletu lub komputera oraz automatycznych systemów wywołujących (bez udziału człowieka). Mam świadomość, że mogę wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie, oraz że jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Obowiązek informacyjny Wyrażana przez Ciebie zgoda ma charakter dobrowolny. O zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach dowiesz się z : Polityka Prywatności Forgastro, Klauzula Informacyjna oraz Regulamin.