Aplikacja dostawcy

20.05.2022

ZARZĄDZAJ DOSTAWĄ ZAMÓWIEŃ DO KLIENTA

Forgastro delivery to aplikacja, która usprawnia proces dostawy zamówień do klientów. Dzięki pełnej integracji z systemem Forgastro POS obsługa lokalu jest informowana na bieżąco o statusie dostawy. Informacja wizualna i dzwiekowa informuje obsługę o powrocie kierowcy do lokalu Aplikacja działa na telefonach z systemem IOS, Android, Windows.

USPRAWNIJ PRACĘ KIEROWCÓW

Kierowca może podejrzeć szczegóły każdego z zamówień i ma wgląd do listy zamówień oczekujących na realizację. Rezerwując zamówienie rozpoczyna proces dostawy zamówienia.  Posiada informacje m.in. na temat adresu i telefonu klienta, może wykonać automatyczne połączenie na podany numer telefonu w zamówieniu. Po dostarczeniu zamówienia, zmianą statusu kończy proces dostawy. Dzięki modułowi (Rozliczania dostawców) rozliczenie dostawców przez obsługę  lokalu stało się niezwykle proste. Moduł został wyposażony w  listy dostaw wraz z rodzajami  płatności (karta, gotówka, bon, PayU itp.) i sumę zbiorczą dostaw przypisanych do każdego dostawcy.

OPTYMALIZACJA ZAMÓWIEŃ Z DOWOZEM

Kolejnym rozszerzeniem aplikacji dostawcy jest możliwość z korzystania algorytmu Google w celu optymalizacji dostaw na podstawie zdefiniowanych parametrów takich jak: – Optymalna kolejność – Odległośc – Czas dostawy Dzięki wdrożonemu rozwiązaniu system bedzie grupował zamówienia do wcześniej zadanych parametrów. Od teraz dostawca bedzie miał wyznaczona trasę dostawy i ustaloną kolejność realizacji poszczególnych zamówień. Na koniec dnia na koncie dostawcy znajdzie suma kontrolna przejechanych kilometrów.

ZARZĄDZAJ PRZYPISANIEM ZAMÓWIEŃ DO DOSTAWCY Z POZYCJI POS

Jako opcja pojawił sie panel do zarzadzanie dostawami z pozycji POSa przez kelnera lub operatora. To doskonałe narzędzie jeśli chcesz mieć kontrolę nad tym jakie zamówienia i który z dostawców ma zrealizować zamówienie. Aplikacja otrzymała również powiadomienia  Push z informacja o ilości przypisanych zamówień do dostawcy. W tej opcji dostawca ma wyłączoną opcje samodzielnego przypisania zamówienia, a obsługa ma podgląd do zamówień z dostawa w jednym czytelnym miejscu. Panel został wyposażony w filtry takie jak: – Do przypisania – Przypisane – W dostawie – Zrealizowane

ZARZĄDZAJ DOSTAWĄ ZAMÓWIEŃ DO KLIENTA

Forgastro delivery to aplikacja, która usprawnia proces dostawy zamówień do klientów.
Dzięki pełnej integracji z systemem Forgastro POS obsługa lokalu jest informowana na bieżąco o statusie dostawy. Informacja wizualna i dzwiekowa informuje obsługę o powrocie kierowcy do lokalu
Aplikacja działa na telefonach z systemem IOS, Android, Windows.

USPRAWNIJ PRACĘ KIEROWCÓW

Kierowca może podejrzeć szczegóły każdego z zamówień i ma wgląd do listy zamówień oczekujących na realizację. Rezerwując zamówienie rozpoczyna proces dostawy zamówienia.  Posiada informacje m.in. na temat adresu i telefonu klienta, może wykonać automatyczne połączenie na podany numer telefonu w zamówieniu. Po dostarczeniu zamówienia, zmianą statusu kończy proces dostawy.
Dzięki modułowi (Rozliczania dostawców) rozliczenie dostawców przez obsługę  lokalu stało się niezwykle proste. Moduł został wyposażony w  listy dostaw wraz z rodzajami  płatności (karta, gotówka, bon, PayU itp.) i sumę zbiorczą dostaw przypisanych do każdego dostawcy.

OPTYMALIZACJA ZAMÓWIEŃ Z DOWOZEM

Kolejnym rozszerzeniem aplikacji dostawcy jest możliwość z korzystania algorytmu Google w celu optymalizacji dostaw na podstawie zdefiniowanych parametrów takich jak:
– Optymalna kolejność
– Odległośc
– Czas dostawy

Dzięki wdrożonemu rozwiązaniu system bedzie grupował zamówienia do wcześniej zadanych parametrów. Od teraz dostawca bedzie miał wyznaczona trasę dostawy i ustaloną kolejność realizacji poszczególnych zamówień. Na koniec dnia na koncie dostawcy znajdzie suma kontrolna przejechanych kilometrów.

ZARZĄDZAJ PRZYPISANIEM ZAMÓWIEŃ DO DOSTAWCY Z POZYCJI POS

Jako opcja pojawił sie panel do zarzadzanie dostawami z pozycji POSa przez kelnera lub operatora.
To doskonałe narzędzie jeśli chcesz mieć kontrolę nad tym jakie zamówienia i który z dostawców ma zrealizować zamówienie. Aplikacja otrzymała również powiadomienia  Push z informacja o ilości przypisanych zamówień do dostawcy.
W tej opcji dostawca ma wyłączoną opcje samodzielnego przypisania zamówienia, a obsługa ma podgląd do zamówień z dostawa w jednym czytelnym miejscu. Panel został wyposażony w filtry takie jak:
– Do przypisania
– Przypisane
– W dostawie
– Zrealizowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *